Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Pomorski Regionalny Związek Rewizyjny został oficjalnie zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) Sądu Rejonowego Gdańsk Północ w Gdańsku.

Naszym celem jest stworzenie silnej, wspierającej „sieci spółdzielczej”, która umożliwia wymianę wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk z zakresu zagadnień związanych z szeroko pojętą spółdzielczością. Pomorski Regionalny Związek Rewizyjny stanowi platformę umożliwiającą członkom dostęp do profesjonalnego wsparcia, szkoleń oraz aktualnych informacji z branży, jak również lustracji.

Serdecznie zachęcamy Państwa Spółdzielnie do przystąpienia do naszego związku. Dzięki członkostwu w naszej organizacji będą Państwo mieli okazję:

  • Udziału w szkoleniach oraz warsztatach poświęconych najnowszym trendom m.in. w spółdzielczości, nieruchomościach, księgowości oraz bieżących potrzebach spółdzielni.
  • Wymiany doświadczeń z innymi członkami związku.
  • Korzystania z profesjonalnego wsparcia i porad w zakresie Państwa bieżącej działalności.

Wspólnymi siłami możemy podnieść standardy działania naszych Spółdzielni, co przyczyni się do zwiększenia efektywności oraz zaufania naszych członków.